» Moji klienti

a mnoho dalších spokojených klientů, zejména z USA, Japonska, Velké Británie, Číny, Jižní Koreje, Kanady, Austrálie a mnoha dalších zemí, vzácně dokonce i z exotického Česka! Děkuji, přátelé!

 

» Ohlasy

“Jsem stará, ale mám dobrou paměť. Ve svém životě jsem už měla mnoho průvodců. Vy jste č. 1.“

Barbara Pebbles, 82 let, Mobile, Alabama, USA.


********* (9 hvězdiček z 10).

Connor McKeel, 15 let, San Angelo, Texas, USA, obávaný zcestovalý kritik průvodců na celém světě (často deptá nebohé průvodce dvěma třemi hvězdičkami, 9 hvězdiček udělil podruhé v životě, 10 zatím nikomu nenasypal).


“Milý Jiří, milovali jsme Český Krumlov…,Castle View Apartments…,a vás! Věnoval jste stejně pozornosti našemu nejmladšímu vnukovi jako nejstarším členům naší skupiny – prarodičům. Odpověděl jste na všechny naše otázky… a nezdálo se, že by vám vadilo, že některé z nich byly velmi osobní. Usmíval jste se svýma očima i svými ústy. Cítili jsme se jako bychom byli příbuzní nebo přátelé na návštěvě a ne jenom turisté… Jestli vám můžeme jakkoli pomoci, prosím, bez obav nás kontaktujte. Také pokud byste chtěl poskytnout naši e-mailovou adresu jakýmkoli klientům, bez obav to udělejte. Rádi bychom na vás vyzpívali naši chválu. A ještě jednou, děkujeme!“

Diana a Stan Haynesovi, USA.


“Co mohu říci........ JSTE ANDĚL!“

Deborah, USA. (Já vím, žena mi to říká skoro každý den (:-)). Ale stejně je to od vás hezké, Deborah. Díky! S úctou, Jiří.)

 

 

 


“Nejlepší: Procházka s Jiřím Václavíčkem v Českém Krumlově a s Tomem Zahnem v Praze. Proč? Jiří nám pomohl vidět a ocenit město svýma očima. Byl skvělý!“

Jeanne a Phil, Kalifornie, USA. (Z Graffiti Wall na www.ricksteves.com.)


Minulý měsíc jsme měli to úplné potěšení pobýt v krásných Castle View Apartments v Českém Krumlově a jedinečnou příležitost vaší nádherné prohlídky vaším úžasným městem. Váš vhled a historie města to všechno učinila ještě zvláštnějším. Náš apartmán byl dokonalý a personál nemohl být milejší.
Byla to čest a potěšení setkat se s vámi a chceme se vrátit - Český Krumlov je zdaleka jedním z nejkrásnějších míst, která jsme kdy navštívily.

S hlubokým vděkem,
Leta a Katie Gold.


“Prožili jsme s vámi nádhernou procházku a nikdy nezapomeneme na naši cestu do Českého Krumlova. Budeme vás doporučovat každému a budeme pět chválu na vás všem lidem, které známe.

Vaši noví přátelé Joel & Sylvia (a Kaitlin), Cleveland, Ohio, USA.“ (Zdá se, že Amíci rádi zpívají… Zato my Češi zpíváme čím dál míň. Přitom těžko hledám dobu, kdy by nám mohlo být víc do zpěvu než nyní... Divné. Jiří.)


“Milý Jiří, můj kolega Jack a já bychom vám rádi poděkovali za nádhernou prohlídku během našeho pobytu v Českém Krumlově minulý měsíc. Bylo nám velikým potěšením strávit s vámi náš čas a dozvědět se o vašem městě. (...)“

Tom D., USA.


“Byl to dobrý den v mém životě.“

Japonka, přes 70 let, Tokio, Japonsko.


“Minulý měsíc jsme moje sestra a já cestovaly do Českého Krumlova a zamilovaly jsme se do něj! Náš tištěný průvodce od Ricka Stevese uváděl místního učitele angličtiny Jiřího Václavíčka jako potenciálního průvodce. Najali jsme si Jiřího na skvělou 1,5-hodinovou procházku městem a pak nám ukázal Castle View Apartments. Mohly jsme mít krásný dvouložnicový apartmán za stejnou cenu jako náš obyčejný hotelový pokoj!! Toto místo je doopravdy terno!“ (Turnip) Měli jsme to štěstí že nás Jiří provedl po Českém Krumlově. Jeho průvodcovské služby velmi doporučujeme.

Pam and Arden Allen Geist, Florida, USA


Milý Jiří, čas, který jsme s vámi prožili, byl báječný. Je tak dobré mít průvodce znalé věci, kteří nám pomohou porozumět dějinám, kultuře a architektuře.

Jeff Buchan and Jeff Natter, USA.